Јачи односи српског народа и Америке је у националном је интересу Сједињених Држава, изјавио је Род Благојевић, бивши гувернер америчке државе Илиноис и близак сарадник предсједника Доналда Трампа.
– Срби су били амерички савезници у оба свјетска рата и дијеле исте вриједности као и амерички народ – написао је Благојевић на друштвеној мрежи Икс.
Он је подијелио објаву предсједника СНСД-а Милорада Додика, у којој је позвао на јачање односа Српске са Трамповом администрацијом.






















