Вршилац дужности директора “Аутопутева Републике Српске” Радован Вишковић рекао је Срни да је завршен жалбени поступак у вези са изградњом треће траке преко Романије и да су “Романијапутеви” добили уговор за градњу.
Вишковић је рекао да је јуче о том пројекту разговарао са директором предузећа “Путеви Републике Српске” Мирославом Јанковићем, те да је добио информацију да је завршен жалбени поступак.
“Добио сам информацију да ће можда и данас, у току дана, бити потписан уговор са `Романијапутевима` за градњу треће траке преко Романије, према Хан Дервенти”, каже Вишковић.
Он је додао да је скоро годину дана потрошено због жалбеног периода и уложених жалби.
“Таква је законска процедура. Такав је Закон о јавним набавкама. Процедура се мора испоштовати”, поручио је Вишковић.























