Насловна Емисије Пулс града Гости у емисији „Пулс града“: Стефан Босиљчић и Ања Делипара(ВИДЕО)

Гости у емисији „Пулс града“: Стефан Босиљчић и Ања Делипара(ВИДЕО)

50
0

Гости у емисији „Пулс града“ били су Стефан Босиљчић, тренер Џиу џицу клуба “Јахорина” Пале и члан овог клуба Ања Делипара.

 

ИЗВОРРТВИС
Претходни текстЕмисија „Пулс града“ 20. 9.(ВИДЕО)
Сљедећи текстПрекид електроснабдијевања