Предсједник СНСД-а Милорад Додик састао се у Београду са предсједником Србије Александром Вучићем.
Додик и Вучић су разговарали о свим важним питањима за српски народ у региону.
– Посебно сам обавијестио Додика о покушају нарушавања стабилности и безбједности кроз стварање војног савеза Загреба, Приштине и Тиране – навео је Вучић на Инстаграму.
Истакао је да је договорен наставак сарадње у свим значајним политичким и економским питањима.
– Милорад Додик ме је обавијестио о ситуацији у Републици Српској и БиХ – додао је Вучић.
Навео је да је договорено и заједничко учешће у овогодишњем обиљежавању пробоја логораша у јасеновачком логору Доња Градина 19. априла.























