На сарајевском Аеродрому у току је контрадиверзиони преглед, због дојаве о постављеној бомби.
Портпарол Међународног аеродрома Сарајево Белма Чурековић, потврдила је Срни, да је Гранична полиција БиХ примила дојаву о бомби око 19.00 часова, те да предузима мјере у складу са процедуром за тавке ситуције.
Због безбједносних разлога одмах су евакуисани сви путници и особље, који су се у том тренутку налазили на аеродрому.























