ЗП „Електродистрибуција“ а.д. Пале, завршила је први квартал 2026. године са оствареном добити од 3.5 милиона КМ, док је добит забиљежена и у претходним годинама, закључено је на данашњој конференцији за новинаре управе овога предузећа. Данас је такође објављено да ће “Електродистрибуција“ поклонити руксаке свим првачићима, у општинама које ово предузеће снабдијева електричном енергијом, за шта су издвојили 60.000 КМ од укупне добити предузећа из 2024. године. (ВИДЕО)
Насловна Најновије “Електродистрибуција“ Пале и први квартал 2026. године завршила са оствареном добити, РТВИС,1.6.2026.,(ВИДЕО)























