У вечерашњем издању емисије “Пулс града”, гледате:
-На Палама одржано Републичко такмичење екипа подмлатка и омладине општинских и градских организација Црвеног крста у пружању прве помоћи;
-Спортско-риболовно друштво „Жељезница“ из Источног Сарајева организовало 21. Школу риболова за дјецу узраста од седам до 15 година;
-Биатлон савез БиХ организовао на Палама Међународни биатлон дан;
-На Палама почео Меморијални турнир у малом фудбалу „Чета Петар Пандуревић“;
-Отворен међународни дјечији фудбалски турнир “Трофеј Источно Ново Сарајево“;
-У Источном Новом Сарајеву потписано 113 уговора за додјелу средстава за провођење мјера енергетске ефикасности у стамбеним објектима у власништву породица из борачке популације, за шта је из буџета општине издвојено 320.000 КМ.























