Министарство привреде и предузетништва Републике Српске уз подршку Привредне коморе Републике Српске, данас је на Палама промовисало јавни позив за додјелу подстицаја за улагања у прерађивачку индустрију у овој години у Источном Сарајеву. Јавни позив за додјелу подстицаја за улагања биће расписан почетком јуна, а Влада Републике Српске за ову годину је намјенила 23.000.000 КМ за подстицаје за улагања у прерађивачку индустрију у Републици Српској.
Пријавите се
Dobrodošli! Ulogujte se na nalog
Forgot your password? Get help
Повратак изгубљене шифре
Oporavite vašu lozinku
Lozinka će vam biti poslata emailom






















