Поводом Спасовдана, Дана и крсне славе општине Источно Ново Сарајево, синоћ је одржана свечана академија, на којој су појединцима И колективима додијељена општинска признања. Највеће општинско признање, Повеља општине Источно Ново Сарајево, постхумно је додијељена дјевојчици Ивани Бјелогрлић, као вјечном симболу борбе, наде и заједништва грађана ове локалне заједнице.






















