Клуб малог фудбала Танго синоћ је у дербију у Источном Новом Сарајеву савладао Јахорину резултатом 3:2, чиме је освојио титулу првака Републике Српске. Овом титулом, Танго је након шест годину изборио пласман у Премијер футсал лигу Босне и Херцеговине.
Пријавите се
Dobrodošli! Ulogujte se na nalog
Forgot your password? Get help
Повратак изгубљене шифре
Oporavite vašu lozinku
Lozinka će vam biti poslata emailom






















