Предсједник Јединствене Русије Дмитриј Медведев, честитао је рођендан лидеру СНСД-а Милораду Додику.
– Поштовани господине Додик, молимо да примите најсрдачније честитике поводом вашег рођендана. Ваша посвећеност одбрани законитих права и интереса посебног статуса Републике Српске, који јуе гарантован Дејтонским мировним споразумом, заслужено ужива широку подршку њених становника.

Веома цијенимо ваш допринос јачању сарадње између Москве и Бањалуке. Надам се да ће и даље успостављени однос повјерења помагати развој билатералних контаката, укључујући између Партије „Јединствена Русија“ и СНСД-а. Желим вам поштовани господине Додик, добро здравље, неисцрпну енергију и даљи успјех у вашој одговорној дјелатности – наводи се у честитки Медведева.
Додик се захвалио Медведеву на честиткама.
– Захваљујем Дмитрију Медведеву, предсједнику Јединствене Русије , на честитки и лијепим ријечима и жељама поводом мог рођендана.























