Насловна Најновије Минић: Америчка администрација праведно третира Српску

Минић: Америчка администрација праведно третира Српску

77
0

Премијер Републике Српске Саво Минић истакао је данас да америчка администрација коју предводи предсједник САД Доналд Трамп праведно третира Српску.

– То значи да више нисмо лоши и криви за све у БиХ. Прије се дешавало да, након неких писама из БиХ упућених ЕУ и Стејт департменту, званичницима Српске буду уведене санкције, али и институцијама отказани пројекти који су договорени – изјавио је Минић.

Минић је указао да сада политичко Сарајево страхује од свега овога, јер је било повлаштено годинама.

ИЗВОРРТРС
Претходни текстХуманитарна акција у Фочи: Даниловић ставио дрес на аукцију
Сљедећи текстБјелица угостио руководство старјешина Војске Републике Српске (Фото)