“Најбитније је то да је у свих шест општина у Источном Сарајеву, по различитим основама, у посљедње четири године уложено 220 милиона КМ, истакао је предсједник Владе Републике Српске Саво Минић у Сокоцу.
– Наравно највише преко града Источно Сарајево. Разговарали смо и на тему доспјелих захтјева у износу од више од 91 милион КМ, што је Влада прихватила као захтјеве, чекамо само могућности. Требамо видјети и са представницима локалних власти шта је приоритет. Данас смо схватили да је битније да се ради вртић, видио сам пројекат који је представљен и Влада Српске ће учествовати у изградњи овог вртића – истакао је Минић на конференцији за новинаре у Сокоцу, након сједнице Владе Републике Српске.
Сматра, да је све што се ради на овом дијелу, од велике важности.
– Ми живимо на један начин, да смо стварно добри домаћини и да смо захвални на свему оном што имамо. Захвалан сам на повјерењу које стичемо међу народом – истакао је Минић.























