Насловна Најновије Минић: У посљедње четири године у свих шест општина у Источном Сарајеву...

Минић: У посљедње четири године у свих шест општина у Источном Сарајеву уложено 220 милиона КМ (ВИДЕО)

231
0
премијер Минић на конференцији за медије
“Најбитније је то да је у свих шест општина у Источном Сарајеву, по различитим основама, у посљедње четири године уложено 220 милиона КМ, истакао је предсједник Владе Републике Српске Саво Минић у Сокоцу.
 
– Наравно највише преко града Источно Сарајево. Разговарали смо и на тему доспјелих захтјева у износу од више од 91 милион КМ, што је Влада прихватила као захтјеве, чекамо само могућности. Требамо видјети и са представницима локалних власти шта је приоритет. Данас смо схватили да је битније да се ради вртић, видио сам пројекат који је представљен и Влада Српске ће учествовати у изградњи овог вртића – истакао је Минић на конференцији за новинаре у Сокоцу, након сједнице Владе Републике Српске. 
 

Сматра, да је све што се ради на овом дијелу, од велике важности.

– Ми живимо на један начин, да смо стварно добри домаћини и да смо захвални на свему оном што имамо. Захвалан сам на повјерењу које стичемо међу народом – истакао је Минић. 

ИЗВОРРТРС
Претходни текстСутра исплата фебруарске пензије у Српској
Сљедећи текстАвион са 173 држављана БиХ полетио из Дубаија; Ђокић за РТРС: Договарамо још један лет