Насловна Најновије На Палама почео дуел између “Јахорине“ и “Подгорице“

На Палама почео дуел између “Јахорине“ и “Подгорице“

203
0
КК Јахорина : КК Подгорица, дворана ''Пеки'' у Палама

На Палама је почео меч домаћег Кошаркашог клуба /КК/ „Јахорина“ против екипе „Подгорице“ у оквиру регионалне АБА два лиге.

Трибине у спортској дворани „Пеки“ полако се пуне, па је сугурно да подршка тиму домаћина ни овај пут неће изостати.

Разлог више да се дође на утакмицу је и што меч има хуманитарни карактер, а прикупљена средства намијењена су породици Данојлић са Пала.

Кутије за добровољне прилоге постављене су на улазу у дворану „Пеки“.

Екипа Јахорина игра другу утакмицу на домаћем терену.

У првој утакмици на домаћем терену КК „Јахорина“ је побиједила екипу КК „Морнар“ из Бара резултатом 91:77.

У АБА два лиги, осим КК „Јахорина“, наступају још два клуба из Републике Српске – бањалучки „Борац“ и „Студент“ из Александровца.

Утакмицу директно преноси Телевизија „Арена спорт“. 

ИЗВОРсрна
Претходни текстКошаркашка утакмица “Дубаија“ и “Хапоела“’пред празним трибинама
Сљедећи текстФоча: Подршка пољопривредницима, 2500 нових садница шљиве за подмлађивање воћњака, РТВИС, 5.11.2025.,(ВИДЕО)