На Палама је почео меч домаћег Кошаркашог клуба /КК/ „Јахорина“ против екипе „Подгорице“ у оквиру регионалне АБА два лиге.
Трибине у спортској дворани „Пеки“ полако се пуне, па је сугурно да подршка тиму домаћина ни овај пут неће изостати.
Разлог више да се дође на утакмицу је и што меч има хуманитарни карактер, а прикупљена средства намијењена су породици Данојлић са Пала.
Кутије за добровољне прилоге постављене су на улазу у дворану „Пеки“.
Екипа Јахорина игра другу утакмицу на домаћем терену.
У првој утакмици на домаћем терену КК „Јахорина“ је побиједила екипу КК „Морнар“ из Бара резултатом 91:77.
У АБА два лиги, осим КК „Јахорина“, наступају још два клуба из Републике Српске – бањалучки „Борац“ и „Студент“ из Александровца.
Утакмицу директно преноси Телевизија „Арена спорт“.























