КК Црвена звезда саопштила је да Саша Обрадовић више није први тренер сениорског тима.
– Клуб се захваљује досадашњем тренеру на ангажману и посвећеном раду током боравка у нашем клубу. Екипу ће у наредном периоду водити наш некадашњи тренер Милан Томић, коме се клуб захваљује што је прихватио да преузме екипу у овом моменту и предводи тим у завршници домаћег шампионата – наводи се у саопштењу.






















