Одличан резултат чланова ТКД “Тигар” на 26. првенству Републике Српске, које је одржано у Дервенти.
По први пут у организацији ТКД савеза Републике Стлроаке одржано је заједницко првенство РС у WT олимпијском и ИТФ традиционалном теквондоу.
Наступило је преко 450 такмичара. ТКД клуб “Тигар” представљало је 14 такмичара, а освојено је 12 медаља у олимпијском теквондоу.
Освојене су три златне, четири сребрне и пет бронзаних медаља. Медаље су освојили: злато – Наташа Поповић, Михаило Станушић и Александар Јошило, сребро: Нађа Бозало , Теодора Велетић, Лазар Калинић и Алекса Млађен.
Бронзане медаље су освојили: Петра Миа Крунић, Искра Шкркар, Ана Пејић, Петар Пејић и Лука Пушара. Чланица нашег клуба, Јована Пушара, лиценцирани судија ТКД Савеза РС, судила је на такмичењу.
Први излазак на борилиште овај пут су имали: Ана и Петар Пејић, Василије Карабатак и Нађа Бозало.
























