Екипа ЖОК “Леотар” освојила је овогодишњи Спасовдански одбојкашки турнир 2026 Источно Ново Сарајево, савладавши домаћина ОК “Славија” резултатим 2:1. Турнир се након деценију вратио на велика спортска врата у организацији ОК “Славија” уз подршку општине Источно Ново Сарајево.






















