Опозиција посљедњих двадесет година излази на изборе са заједничким кандидатом и „уједињена“ губи, куцнуо је час да у битку идемо разједињени, написао је на Фејсбуку Љубиша Петровић, градоначелник Бијељине и функционер СДС.
Петровић је ово објавио у тренутку све интензивнијих преговора унутар опозиционог блока, о кандидатима за инокосне функције на Општим изборима 2026. године.
Чињеница је да су све видљивије разлике међу опозиционим партијама, када је ријеч о стратегији наступа против владајућег СНСД-а.























