Насловна Најновије Петровић: Ако 20 година губимо уједињени, куцнуо је час да идемо разједињени

Петровић: Ако 20 година губимо уједињени, куцнуо је час да идемо разједињени

156
0
Љубиша Петровић

Опозиција посљедњих двадесет година излази на изборе са заједничким кандидатом и „уједињена“ губи, куцнуо је час да у битку идемо разједињени, написао је на Фејсбуку Љубиша Петровић, градоначелник Бијељине и функционер СДС.

Петровић је ово објавио у тренутку све интензивнијих преговора унутар опозиционог блока, о кандидатима за инокосне функције на Општим изборима 2026. године.

Чињеница је да су све видљивије разлике међу опозиционим партијама, када је ријеч о стратегији наступа против владајућег СНСД-а. 

ИЗВОРРТРС
Претходни текстУпозорење на непогоде и јак вјетар у Српској
Сљедећи текстВећ испаљено 70 противградних ракета, читав дан нестабилне временске прилике