Начелник општине Пале Дејан Којић и декан Правног факултета у Палама Горан Марковић потписали су данас Меморандум о разумијевању и сарадњи општинске управе и Факултета.

Циљ Меморандума је унапређење сарадње кроз реализацију образовних, стручних и истраживачких активности, као и пружање узајамне подршке у развоју локалне заједнице и високог образовања.
Којић и Марковић разговарали су и о учешћу општинске управе у пројекту санације фасаде Правног факултета, али и обиљежавању 80 година од оснивања ове високошколске установе.
























