Насловна Најновије Потписан Меморандум о разумијевању и сарадњи Општине Пале и Правног факултета

Потписан Меморандум о разумијевању и сарадњи Општине Пале и Правног факултета

103
0
Начелник општине Пале Дејан Којић и декан Правног факултета у Палама Горан Марковић потписали су данас Меморандум о разумијевању и сарадњи општинске управе и Факултета.
 
На слици може бити: текст
 
Циљ Меморандума је унапређење сарадње кроз реализацију образовних, стручних и истраживачких активности, као и пружање узајамне подршке у развоју локалне заједнице и високог образовања.
 
Којић и Марковић разговарали су и о учешћу општинске управе у пројекту санације фасаде Правног факултета, али и обиљежавању 80 година од оснивања ове високошколске установе.
 
На слици може бити: текст
ИЗВОРОпштина Пале
Претходни текстСантана: Захтјев одбијен јер је „стање Ратка Младића лоше због хроничних болести“
Сљедећи текстКвиз “Бави се знањем” одржан на Правном факултету УИС (Видео)