Начелник општине Рогатица Нинослав Прелић рекао је да ова локална заједница има континуирану и снажну подршку Владе Републике Српске и да је заједнички циљ стварање бољих услова за живот грађана.
Прелић је рекао да два милиона КМ које ће Влада издвојити за Рогатицу представљају значајан подстицај за наставак развоја, а новац ће бити усмјерен на путну инфраструктуру, комуналне пројекте и друге приоритете дефинисане у сарадњи локалне и републичке власти.
– Подршка Владе за нас има велики значај, јер омогућава реализацију пројеката које као локална заједница не бисмо могли самостално финансирати – рекао је Прелић.
Он је нагласио да ће локална управа наставити да припрема нове пројекате и привлачи инвестиције, како би се обезбиједио равномјеран развој свих мјесних заједница.
Владе Републике Српске у четвртак, 21. маја, усвојила је информацију, према којој ће бити издвојено два милиона КМ за реализацију више значајних пројеката на подручју општине Рогатица.






















