Предсједник СНСД-а Милорад Додик састао се данас у Москви са замјеником руског министра спољних послова Александар Грушком.
Једна од тема разговора биће и Канцеларија ОХР-а у БиХ.
Састанку присуствује министар унутрашњих послова Српске Жељко Будимир.
Срби имају право да се боре за интересе властитог народа, што Русија као велесила веома добро разумије, рекао је раније у интервјуу за РТРС лидер СНСД Милорад Додик.
Грушко и Додик (Фото: РТРС)
Наводи да се руски предсједник Владимир Путин и сви суверенистички лидери боре за властите интересе свог народа и своје државе.
Подсјећамо, делегација Републике Српске коју предводе лидер СНСД-а Милорад Додик и министар унутрашњих послова Жељко Будимир, борави у Москви, гдје је почео Међународни форум о безбједности.






















