Насловна Најновије Састанак Додика и Грушка у Москви (ФОТО)

Састанак Додика и Грушка у Москви (ФОТО)

87
0

Предсједник СНСД-а Милорад Додик састао се данас у Москви са замјеником руског министра спољних послова Александар Грушком.

Једна од тема разговора биће и Канцеларија ОХР-а у БиХ.

Састанку присуствује министар унутрашњих послова Српске Жељко Будимир.

Срби имају право да се боре за интересе властитог народа, што Русија као велесила веома добро разумије, рекао је раније у интервјуу за РТРС лидер СНСД Милорад Додик.

Грушко и Додик (Фото: РТРС)

Грушко и Додик (Фото: РТРС)

Наводи да се руски предсједник Владимир Путин и сви суверенистички лидери боре за властите интересе свог народа и своје државе.

Подсјећамо, делегација Републике Српске коју предводе лидер СНСД-а Милорад Додик и министар унутрашњих послова Жељко Будимир, борави у Москви, гдје је почео Међународни форум о безбједности.

ИЗВОРРТРС
Претходни текстВујичић: Декларација Народне скупштине оставља простор за правну борбу Српске против нелегитимног Шмита
Сљедећи текстСабор изворног пјевања у Источном Новом Сарајеву (Видео)