Студенти друге године Машинског факултета Универзитета у Источном Сарајеву Вања Паунић и Борислав Радовановић потврдили су висок квалитет знања и образовања освојивши треће мјесто на такмичењу из предмета Машински елементи на Машинијади у Охриду.
На јубиларној 65. Машинијади, која је одржана од 13. до 17. маја, учествовало је 950 студената са 10 факултета из региона, а Машински факултет Источно Сарајево представљала су 43 студента.

У саопштењу Машинског факултета истакнуто је да овај успјех на регионалном такмичењу није случајан.
„Он је директан резултат преданог и континуираног рада са студентима, као и доказ да се на Машинском факултету у Источном Сарајеву примјењују највиши академски стандарди, те да је наш факултет у потпуности у рангу са свим сродним факултетима у окружењу“, наведено је у саопштењу.

У саопштењу се додаје да Машински факултет Универзитета у Источном Сарајеву наставља да улаже у знање, подржава рад својих студената и гради будућност машинске струке у земљи






















