На изборној сједници Нордијског смучарског клуба „Романија“, синоћ је за предсједника клуба једногласно изабран паљански олимпијац Томислав Лопатић, на мандат од четири године. На скупштини је, између осталог, усвојен и финансисјки извјештај о раду, а изабрано је и руководство свих радних тијела овога клуба.
Насловна Најновије Томислав Лопатић је нови предсједник Нордијског смучарског клуба „Романија“ Пале (Видео)






















