Славским обредом освештања колача и жита у храму светог Василија Острошког на Вељинама, Универзитет у Источном Сарајеву данас је прославио Крсну славу – свете Ћирила и Методија. Након архијерејске литургије, овај обред извршио је митрополит дабробосански Хризостом, а својим присуством славље је увеличао министар за научно-технолошки развој и високо образовање Драга Мастиловић.
Насловна Најновије Универзитет у Источном Сарајеву прославио Крсну славу – свете Ћирила и Методија...






















