Градоначелник Источног Сарајева Љубиша Ћосић и начелници општина у саставу града, данас су потписали Меморандум о сарадњи са директором Меморијалног центра Републике Српске Денисом Бојићем. Меморандум предвиђа институционалну сарадњу у области документовања страдања српског народа током Одбрамбено – отаџбинског рата на подручју Сарајева и Сарајевско – романијске регије.
Насловна Најновије У Источном Сарајеву почиње снимање и документовање страдања Срба на подручју Сарајева...






















