У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 22 бебе, међу којима је седам дјевојчица и 15 дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци – осам, у Добоју пет, Градишци четири, у Источном Сарајеву и Зворнику по двије и у Бијељини једна беба.
У Бањалуци је рођено шест дјечака и двије дјевојчице, у Добоју три дјевојчице и два дјечака, Градишци двије дјевојчице и два дјечака, у Зворнику и Источном Сарајеву по два дјечака, а у Бијељини један.
У породилиштима у Приједору, Фочи, Требињу и Невесињу, није било порођаја.






















