Насловна Најновије У Српској рођено још 14 беба

У Српској рођено још 14 беба

248
0

У Републици Српској у протекла 24 часа рођено је 14 беба, осам дјечака и шест дјевојчица, речено је Срни у породилиштима.

По четири бебе рођене су у Добоју и Градишци, двије у Бањалуци, а по једна у Источном Сарајеву, Зворнику, Приједору и Фочи.

У Добоју су рођене двије дјевојчице и два дјечака, у Градишци три дјечака и дјевојчица, у Бањалуци дјевојчица и дјечак, у Источном Сарајеву и Зворнику по један дјечак, а у Приједору и Фочи по једна дјевпјчица.

Порода није било у породилиштима у Бијељини, Требињу и Невесињу.

ИЗВОРСрна, Фото илустрација
Претходни текстЕмисија “Пулс града”, 20. 4. (Видео)
Сљедећи текстДанас промјенљиво облачно, повремено са кишом