Културно – умјетничко друштво „Славија“ из Источног Новог Сарајева одржало је синоћ годишњи концерт, на којем су гостовали КУД “Бранко Радичевић” из Беча и КУД “Бранко Радичевић” из Сремске Митровице. Концерт је одржан у Спортској дворани на Тргу Републике Србије у Источном Новом Сарајеву, у оквиру Спасовданских свечаности, прославе дана и крсне славе општине Источно Ново Сарајево.
Пријавите се
Dobrodošli! Ulogujte se na nalog
Forgot your password? Get help
Повратак изгубљене шифре
Oporavite vašu lozinku
Lozinka će vam biti poslata emailom






















