Српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић честитала је руководству и грађанима Бањалуке, Источног Новог Сарајева и Невесиња крсну славу – Спасовдан, а Зворника Дан града.
„Поводом крсне славе – Вазнесења Господњег, Спасовдана, руководству и грађанима Бањалуке, Источног Новог Сарајева и Невесиња упућујем срдачне честитке уз жељу да овај велики празник донесе мир и духовну благодат.
Спасовдан носи снажну поруку духовног уздизања, окупљања и одговорности према заједници у којој живимо, подсјећајући нас на трајне вриједности заједништва, вјере и наде, на којима се вијековима градио идентитет српског народа.
Руководству и грађанима Зворника упућујем искрене честитке поводом Дана града и 616 година његовог постојања, са жељом да овај значајан јубилеј прославите у слози и заједништву, поносни на све што је остварено и са вјером у успјешнију будућност.
Уз увјерење да ћемо заједничким снагама наставити да радимо на свеукупном напретку, економском развоју и јачању наших градова, општина и Републике Српске, још једном вам искрено честитам и срдачно вас поздрављам“, истакла је у честитки Цвијановићева.






















