Јуниори Славије убједљиви, кадети поражени у финишу

104
0

Фудбалери Славије су имали половичан учинак у 7. колу Омладинске лиге БиХ група „Центар 1“ против Горажда.

Кадети Славије су поражени 4:3, у врло занимљивој утакмици, која је ријешена у 89. минути голом резервисте Ирфана Пезе. Прије тога, Славија је повела у 25. минути голом Павла Самарџије, и то је био једини гол у првом полувремену. У наставку сусрета стиже преокрет гостију преко Топуза и Бича, али Самарџија у 76. минути опет враћа ствари на почетак, 2.2. Двије минуте касније Елдар Драговић погађа за 3:2, но и то Славија стиже голом Ремића у 87. минути, али брзо након тога слиједи и коначни, четврти гол гостију.

KADETI, REZULTATI, TABELA I LISTA STRIJELACA

Јуниори Славије нису имали проблема, уписали су побједу 2:0 уз по два гола првотимца Ђорђа Тимотије и Лазара Радуловића, те једним Ђорђа Кујаче.

ЈУНИОРИ, РЕЗУЛТАТИ, ТАБЕЛА И ЛИСТА СТРИЈЕЛАЦА

СЛАВИЈА – ГОРАЖДЕ 5:0 (4:0) ЈУНИОРИ
Тренинг центар ФК Славија
Гледалаца: 60
Судија: Матеј Голијанин (Источно Сарајево)
Стријелци: 1:0 Ђ. Кујача 12, 2:0 Радуловић 31, 3:0 Тимотија 34, 4:0 Тимотија 42, 5:0 Радуловић 49
Жути картони: Драголовчанин, Имамовић (Горажде)

СЛАВИЈА: Кужет (од 55. Галић), Таушан, Лале, С. Кујача (од 55. Пурковић), Тимотија (од 46. Куљанин), Гргић (од 65. Тоскић), Радуловић (од 55. Елез), Ђ. Кујача (од 55. Кокот), Ербез, Копривица (Од 46. Андрић), Жупанц

ГОРАЖДЕ: Каровић, Имамовић, Ефендић, Хоџић, Ходо, Сркаловић, Драголовчанин, Мујановић, Шошо (од 46. Мехић), Халиловић, Делић

СЛАВИЈА – ГОРАЖДЕ 3:4 (1:0 ) КАДЕТИ
Судија: Никола Тешановић (Источно Сарајево)
Стријелци: 1:0 Самарџија 25, 1:1 Топуз 50, 1:2 Бичо 60, 2:2 Самарџија 76, 2:3 Драговић 78, 3:3 Ремић 87, 3:4 Пезо 89
Жути картони: Ђурић (Славија), Драговић (Горажде)

СЛАВИЈА: Мацан, Ремић, Радовановић, Ђуровић, Топаловић (од 74. Поповић), Короња, Ђурић (од 86. Говедарица), Самарџија, Жига, Ђерић (од 61. Стојановић), Тешановић (од 61. Џино)