Насловна Вијести Без голова у 170. вjечитом дербију између фудбалера Партизана и Звезде

Без голова у 170. вjечитом дербију између фудбалера Партизана и Звезде

136
0
Фудбалери Партизана и Црвене звезде одиграли су вечерас без голова 0:0 у 170. вjечитом дербију у другом колу плеј-офа Суперлиге.

Меч је одигран без публике, због казне коју је добио Партизан, а црно-бели су пропустили можда и посљедњи воз да се укључе у борбу за друго мјесто и пласман у квалификације за Лигу шампиона.

Главни „кривац“ што је тако био је Звездин голман Милан Борјан, који је одбранио три стопостотне шансе – Фусенију Дијабатеу у првом, односно Бибрасу Натху и Немањи Јовићу у другом полувремену.

Најбољу шансу за Звезду пропустио је Осман Букари, који је у 86. минуту погодио стативу, а добру прилику у финишу првог полувремена пропустио је и Александар Катаи.
Раније данас: Нови Пазар – Вождовац 0:1, Раднички Крагујевац – Војводина 2:2. Четвртак: ТСЦ – Чукарички (18.30).

Табела: Црвена звезда 86 бодова, Чукарички 65, ТСЦ 62, Партизан 58, Војводина 58, Нови Пазар 50, Вождовац 46, Раднички Крагујевац 38.

Плеј-аут: Младост Лучани – Напредак 0:1. Четвртак:  Спартак – Јавор (14.30), Радник – Раднички Ниш (18.30). Уторак: Младост ГАТ – Колубара 1:0.