Насловна Најновије Виктор Mилић освојио злато на свјетском купу у Будимпешти

Виктор Mилић освојио злато на свјетском купу у Будимпешти

65
0

Кикбоксер КБК „Куле“ из Трнова Виктор Милић, освојио је златну медаљу на Свјетском купу у Будимпешти, одржаном протеклог викенда.

Виктори Милић се као носилац у групи нашао у полуфиналу, гдје је са убједљивих 3:0 савладао представника Бугарске. У финалу је радио против Украјинца, којег је послије велике борбе савладао судијском одлуком.

Милић је златом у Будимпешти потврдио прво мјесто на свјетској ранг-листи, а у августу ће у истом граду имати прилику да се докаже и на свјетском првенству.

Друга чланица КБК Куле Николина Влашки, поражена је у полуфиналу од репрезентативке Украјине, те се на крају окитила бронзаном медаљом.

Свјетски куп, који се по 29. пут одржао у Будимпешти, окупио је више од 3000 кикбоксера из читавог свијета.