Насловна Најновије Карате клуб Игман на турниру „Првак Сарајева“ освојио три медаље

Карате клуб Игман на турниру „Првак Сарајева“ освојио три медаље

125
0

Карате клуб Игман наступио је овог викенда на турниру „Првак Сарајева“ који се одржао у екипним борбама и катама.

Игман се кући вратио са три медаље, и то сребрном у конкуренцији јуниорки у саставу Елена Вуковић, Ана и Марија Лубура, те двије бронзане коју су освојили јуниори у саставу Матеј Ковач, Андреј Вуковић, Андреј Лубура и Владан Гавриловић, односно кадети у саставу Милан Гаврић, Данијел Баришић и Михајло Капетина.

На такмичењу у Сарајеву наступило је 197 такмичара из 26 клубова Босне и Херцеговине и Србије.

ИЗВОРSportDC
Претходни текстУбједљив тријумф јуниора Славије, пораз кадета
Сљедећи текстЧланице клуба ритмичке гимнастике „Бубамарa“ освојиле медаље на Интернационалном турниру ритмичке гимнастике у Високом