Насловна Магазин Спорт Медаље, пехари и индивидуалне награде за Славију у Бургасу (ФОТО)

Медаље, пехари и индивидуалне награде за Славију у Бургасу (ФОТО)

399
0

Такмичари џиу џицу клуба Славија Источно Сарајево учествовали су овог викенда на међународном такмичењу у Бугарској под називом „Ноћ борилачких вјештина Бургас“.

Слика може припадати 10 особа, људи стоје, у затвореном и текст

Боје клуба бранило је 12 такмичара, који су се такмичили у својим и узрасно већим категоријама, показавши квалитет и знање чак и против старијих такмичара.

Слика може припадати 5 особа, људи стоје и у затвореном

У Источно Сарајево такмичари доносе укупно 18 медаља, од тога 8 златних, 5 сребрених и 5 бронзаних. Екипа Славије проглашена је за најбољу другопласирану екипу иза домаћина турнира, ЦПЈК клуба „Бургас“. Трећепласирана екипа била је екипа ЈЈК „Робин“ из Србије.

Слика може припадати 4 особе, људи стоје, у затвореном и текст који гласи „entral Police Karate Ju Jitsu Club Bulga Ju Jitsu Federation present BULGARIAN URGAS RE ARTIAL SHIP Afairs-Burgas AFairs Burgas Sea 2 1 3“

Осим поменутих медаља и пехара, чланови клуба су освојили и 3 индивидуалне награде, и то:

Петровић Кристијан(најбољи такмичар у узрасту до 14 година), Ждрале Анђела(најбоља јуниорка турнира) и Данијел Дамјановић(најбољи такмичар турнира).