Насловна Најновије Соколачки боксер Александар Вељовић освојио златну медаљу на појединачном првенству БиХ

175
0

Члан Боксерског клуба „Гласинац“ са Сокоца Александар Вељовић освојио је златну медаљу на Појединачном првенству БиХ за млађе јуниоре одржаном у Бањалуци, рекао је тренер у овом клубу Предраг Бартула.

Он је навео да је Вељовић наступио у категорији јуниора до 48 килограма у веома јакој конкуренцији.

„Александар је млађи брат нашег репрезентативца Луке Вељовића и показао је да ће кренути његовим путем – освајача медаља“, рекао је Бартула.

На Појединачном првенству БиХ за млађе јуниоре у Бањалуци, одржаном прошлог викенда, учествовало је 105 такмичара из 24 клуба.

Боксерски клуб „Гласинац“ организује упис чланова у олимпијску школу бокса и позива заинтересоване да се јаве у просторије клуб у Спортској дворани на Сокоцу.