Насловна Најновије ФК Вишеград – ФК Гласинац 5:1

ФК Вишеград – ФК Гласинац 5:1

200
0

У седмом колу Друге футсал лиге Републике Српске, група Југ, Вишеград је угостио Гласинца и стигао до четврте побједе у првенству. Послије чврстог првог полувремена домаћи су у наставку сломили отпор Сокочана који су доживјели и шести пораз ове сезоне.

ФК Вишеград – ФК Гласинац 5:1 (1:1)

Прво полувријеме прошло је у егал борби, а Гласинац је изненадио домаће који нису имали превише рјешења. С тога и 1:1 на крају првих 20. минута. Домаћи су повели преко Пљеваљчића у 12. минуту, Лукић је изједначио пет минута касније.

Почетак другог дијела припада Вишеграду који са два брза гола долази до +2. Погађали су Ћаћић (’22) и Филиповић (’23). У финишу меча домаћи још једним блиц кригом потврђују тријумф преко Нинковића (’35) те још једним голом Ћаћића (’35).

Вишеград: Дучић, Филиповић, Д. Нинковић, Савић, Крсмановић, Ајдер, Вукотић, Пљеваљчић, Сарић, Б. Нинковић, Баранац, Ћаћић

Гласинац: Крунић, Лукић, Чолић, Гашевић, Милинковић, Беатовић, Вишњић, Чолаковић, Дебелногић