Насловна Најновије Чланице клуба ритмичке гимнастике „Бубамарa“ освојиле медаље на Интернационалном турниру ритмичке гимнастике...

Чланице клуба ритмичке гимнастике „Бубамарa“ освојиле медаље на Интернационалном турниру ритмичке гимнастике у Високом

193
0

Недавно се Клуб ритмичке гимнастике показао као добар домаћин организовавши Бубамара Куп, али и на ,,гостовањима” је наставио да биљежи сјајне резултате.

Јуче су Бубамаре учествовале на 12. Интернационалном турниру ритмичке гимнастике у Високом и наравно медаље нису изостале.

У категорији национални програм Ања Калацановић и Марија Потпара освојиле су прва мјеста, Маша Перишић је била другопласирана док је треће мјесто заузела Лорена Крсмановић.

У групним вјежбама дуо Бубамара 1 (Нађа Кулић и Лена Јанковић) освојиле су прво мјесто.