Насловна Најновије Ђорђе Голијанин донио славље јуниорима Славије

Ђорђе Голијанин донио славље јуниорима Славије

242
0

Кадети и јуниори Босне из Високог и Славије играли су данас своје утакмице 8. кола Омладинске лиге БиХ група „Центар 1“, а успјешнија је била Славија која је славила двије побједе.

Јуниори Славије су славили 2:1, а оба поготка постигао је Ђорђе Голијанин. Већ у 2. минути нападач Соколова тресе мрежу домаћих, али у 23. минути Адел Ајдиновић изједначује. Ипак, у 66. минути Ђорђе Голијанин другим голом доноси друго узастопно славље Славији, пето у сезони.

Кадети Славије су такођер уписали тријумф у Високом, они 3:1. Изабраници Бојана Куљанина су на полувремену имали 2:0 головима Форцана и Елеза. Јусуфовић само што је почело друго полувријеме смањује резултат, али Тимотија у 54. минути враћа два гола Соколовима за коначно славље.

БОСНА (В) – СЛАВИЈА 1:3 ( 0:2)