Народни посланик Ацо Станишић посјетио је Културно-спортски центар Пале и са директорицом Славком Брезо разговарао о досадашњим активностима и резултатима рада, али и плановима за наредни период.
“Јасно је да су дјелатности и садржаји којима се ова установа бави увијек у фокусу јавности и да увијек има оних који сматрају да недостаје дешавања или да може боље. Ипак, свако ко објективно посматра ствари, рећи ће да је видљив напредак у раду ове установе, као и велики труд који се улаже у организацију садржаја и развој програма. Желим посебно да похвалим директорицу на енергији, одговорности и посвећености у вођењу тима, јер резултати не долазе сами од себе,“ истакао је Станишић током посјете Културном центру.
Станишић је истакао да ће Културно-спортски центар имати његову пуну подршку, као народног посланика, у даљем раду и реализацији нових идеја и активности, те да ће запослени у овој установи и у наредном периоду наставити да раде са једнаким ентузијазмом.






















