Насловна Магазин Спорт Јуниори Славије бољи од Дрине

Јуниори Славије бољи од Дрине

329
0

Први полуфинални меч Омладинске лиге БиХ за улазак у Премијер лигу играо се данас на помоћном стадиону Славије, на брду а у госте је дошла Дрина из Зворника.

Плаво-бијели су у потпуности контролисали игру а награда је стигла у 28. минуту када Дабић маестрално шутира и погађа тик уз стативу.

У другом дијелу иста прича, Славија има лопту а гости траже грешке тима Драгана Бјелице. У 56. минуту користе неспоразум у одбрани и изједначавају резултат.

Само четири минута касније одлични Дабић поново погађа за 2:1. Могао је и до хет трика у финишу меча али лопта је отишла поред гола.

Заслужена побједа Славије, добра игра у којој се видјело искуство играња у сениорском саставу и одлазак за предношћу на реванш који је заказан за сриједу.

Други полуфинални пар чине Козара и Слога.

Славија: Влачо, Гојковић, Вучинић (84. Дивчић), Мочевић, Авдаловић, Стјепић, Ашкраба (77. Јевтовић), Цвијетић, Дабић (88. Лубура), Томић, Ристивојевић.