Насловна Магазин Спорт Гласинац наставио серију побједа: Шука немилосрдан

Гласинац наставио серију побједа: Шука немилосрдан

290
0

У оквиру 25.кола Друге лиге ФСРС – исток, фудбалери Гласинца 1936 савладали су данас у изузетно фер и коректној утакмици одличну екипу Стакорине из Чајнича са 2:1 (2:0).

Мрежу гостију из Чајнича начео је у 28.минуту Шука након оправдано досуђеног једанаестерца, да би исти играч у последњим тренуцима првог полувремена дуплирао предност домаћег тима.

Стакорина је смањила у 80.минуту преко Пјевића, али се до краја утакмице резултат није мијењао.

Ово је трећа узастопна побједа соколачког друголигаша који се сада налази на 7.позицији првенствене табеле. Наредно 26.коло игра се већ у сриједу, Гласинац 1936 ће на ноге Рудару 1925 који се грчевито бори за опстанак, док Стакорина дочекује Пролетер.

ФК „ГЛАСИНАЦ 1936″

Крунић, Пр.Пајевић, Бабић, Жугић, Новосел, Рајић (од 77′ Ми.Вуковић), Лончаревић, Деурић (од 56′ Лиздек), Витомир, Шкобо (од 56′ Ма.Вујичић), Шука

Тренер: Крешталица Огњен

ФК „СТАКОРИНА

Нешовић, Тошић, Рацковић (од 56′ Стјепановић), Пјевић, Миловић, Дачевић (од 18′ Симовић), Тадић, КатанаКајевић, Миловановић, Нешковић

Тренер: Катана Константин

ИЗВОРОпштина Соколац
Претходни текстЗавод за уџбенике и наставна средстава РС, куповина уџбеника на рате(ВИДЕО)