Насловна Вијести Република Српска Каратисти соколачког „Омладинца“ освојили осам медаља у Билећи

Каратисти соколачког „Омладинца“ освојили осам медаља у Билећи

142
0

Каратисти соколачког Омладинца на Регионалном карате првенству у Билећи освојили су осам медаља, пет златних, двије сребрне и једну бронзану, рекао је Срни тренер овог карате клуба Огњен Шаровић.

Шаровић је изразио задовољство што је овај клуб данас постигао изузетне резултате и добио пет регионалних правака у више категорија, те што су његови чланови заузели два друга и једно треће мјесто.

Прва мјеста у својим категоријама освојили су Новак Цвијетић, Никола Мијатовић, Павле Ерић, Андреј Јововић и Маријан Савчић, друга Данило Зечевић и Данило Пејић и треће Новак Грујић.

Према ријечима тренера, овим резултатима млади каратисти Омладинца обезбиједили су учешће на Првенству Републике Српске, које ће се одржати 18. марта у Требињу.

На Регионалном првенству одржаном данас у Билећи учестовало је 13 клубова са 220 такмичара.