Насловна Најновије У Српској рођене 23 бебе

У Српској рођене 23 бебе

135
0

У Републици Српској у протекла 24 часа рођене су 23 бебе, 16 дјевојчица и седам дјечака.

Највише беба је рођено у породилишту у Бањалуци, њих 10, док су четири рођење у Зворнику, по двије у Требињу и Градишци, а по једна у Добоју, Фочи, Бијељини, Источном Сарајеву и Невесињу, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено седам дјевојчица и три дјечака, у Зворнику три дјевојчице и један дјечак, у Требињу и Градишци по једна дјевојчица и по један дјечак, у Добоју, Бијељини, Невесињу и Источном Сарајеву рођена је по једна дјевојчица и један дјечак у Фочи.

Порођаја није било у болници у Приједору.

ИЗВОРРТВИС
Претходни текстДарко Младић: Генерал и даље веома лоше, данас ће га посјетити изасланик Владе Србије
Сљедећи текстДелегација Европске комисије из Брисела боравила у посјети општини Источна Илиџа (Фото)