Насловна Најновије Ветерани Славије и Трећег полувремена одиграли још једну утакмицу за Пицулу

Ветерани Славије и Трећег полувремена одиграли још једну утакмицу за Пицулу

346
0

Ветерани Славије из Источног Сарајева и Трећег полувремена редовно играју пријатељске утакмице, а данашња је била поново хуманитарног карактера.

Одлучили су се ветерани да још једном скупе између себе новац са којим ће помоћи лијечење прослављеног фудбалера Славије Горана Симића – Пицуле.

Овај пут, новац је планиран да се искористи како би популарни Пицула поново отишао на рехабилитацију у бању Зотовић.

Иако је резултат свакако у другом плану, Славија је овај пут побиједила 4:1. Два гола је дао Ђорђе Грубачић, а по једном су се у стријелце уписали Невен Пејушић и Бојан Говедарица. Гол за Треће полувријеме је дао Самир Бекрић.