Насловна Најновије Такмичари и такмичарке Карате клуба “Романија“ у Зворнику освојили 16 медаља, од...

Такмичари и такмичарке Карате клуба “Романија“ у Зворнику освојили 16 медаља, од чега 10 златних

188
0

Карате клуб “Романија“ је 03.12.2023. године учествовао на такмичењу 4. Српска опен, које је у одличној организацији одржано у Зворнику, уз учешће више од 200 такмичара из Србије и Републике Српске.

Такмичари “Романије“, њих девет, наступило је у 16 дисциплина и освојило 16 медаља, од чега 10 златних, 5 сребрених и једну бронзану, што им је донијело пехар за друго освојено мјесто у укупном пласману у конкуренцији 25 клубова.

Такмичарка Марија Терзић, са освојене три златне медаље, проглашена је за најуспјешнију на турниру.

Посебну драж такмичењу дали су екипни мечеви, мушких и женских репрезентација Српске и Војводине у борбама.

Златне медаље освојили су: Марија Терзић (2) кате, јуниорке и сениорке Миа Шљивић (2) кате и борбе, Ирина Пантић (2) кате, Александра Дивчић, Иван Обрадовић и тимови Марија Терзић, Ива Шљивић, Ема Шљивић, Ирина Пантић, Александра Дивчић и Хелена Трапара.

Сребро: Миа Шљивић, Ема Шљивић, Хелена Трапара, Ива Шљивић и Јован Трапара.

Бронза: Ива Шљивић борбе