Насловна Вијести Република Српска Фудбал:„Губер“ Сребреница-„Младост“ Гацко

Фудбал:„Губер“ Сребреница-„Младост“ Гацко

220
0

Фудбалери Младости су у 20. колу Друге лиге РС  група „Исток“ гостовали у Сребреници гдје су се састали са домаћом екипом ФК „Губер“. Иако је Младост наступила у подмлађеном саставу због изостанка неколицине играча пружила је јак отпор домаћину у првом полувремену. Друго полувријеме домаћи су искористили своје шансе и мрежу гостију затресли су три пута. У 57. минуту Смајловић постиже свој први погодак за 1:0. У 61. минуту Петровић постиже погодак за 2:0 да би у 89. минуту Смајловић постигао свој други гол и вођство од 3:0 што је био коначан резултат утакмице.

Стријелци: Смајловић у 57. и  89. мин. и Петровић у 61. минуту за Губер.

Судије: Лукић, Јовановић и Милошевић (Бијељина)

Жути картон: Велибор Елек за Младост.

Младост је играла у саставу: Фржовић, Авдаловић, Тунгуз, Кандић, Лучић, Елек, Горановић, Николић,Ћеранић (од 88. мин. Крстојевић), Мастиловић (од 88. мин. Тепавчевић) Слијепчевић.

Након одиграних 20 кола на првом мјесту је екипа ОФК „Слога 2“ из Горњег Црњелова са 53 бода. Младост се налази на једанаестом мјесту са освојених 23 бода.

У наредном 21. колу Првенства РС – Друга лига „Исток“ које се игра  у суботу 09. априла са почетком у 15:30 часова фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Фамос“ из Војковића.

У сриједу 06. априла у заосталој утакмици 16. кола фудбалери Младости су домаћини екипи ФК „Пролетер“ из Дворова. Утакмица почиње у 15:30 часова.