Насловна Магазин Спорт Одличан резултат тигрова на Отвореном „taekwondo“ Купу БиХ

Одличан резултат тигрова на Отвореном „taekwondo“ Купу БиХ

239
0

Одличан резултат Теквондо клуба „Тигар“ из Источног Сарајева на Отвореном „taekwondo“ Купу БиХ. У конкуренцији од 507 такмичара из 43 клуба и 5 држава, овај клуб је наступио са 12 такмичара и освојио 9 медаља, од којих су 2 злата, 3 сребра и 4 бронзе.

Слика може припадати 7 особа, људи стоје, у затвореном и текст

Златне медаље освојили су Ана Тошовић и Лазар Миовчић; сребрнесу освојили Арија Скакић, Марко Тошовић и Лазар Трапара, а  бронзане Настасија Рацковић, Теона Ђурић, Катарина Рацковић и Лука Васић.

Куп БиХ је један од битнијих такмичења јер се бодује за улазак у репрезентацију. Честитке члановима Теквондо клуба „Тигар“ на освојеним медаљама. Сљедеће, врло битно, такмичење за овај клуб је Првенство Републике Српске које ће се одржати сљедећи викенд у Бијељини.