У Републици Српској у протекла 24 часа, рођене су 32 бебе, од којих 22 дјевојчице и 10 дјечака, речено је Срни у породилиштима.
Највише беба рођено је у Бањалуци – 11, затим у Бијељини четири, Требињу, Градишци и Добоју по три, Зворнику, Фочи, Невесињу по двије, Приједору, Источном Сарајеву по једна беба.
У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и пет дјечака, Бијељини три дјевојчице и дјечак, Требињу, Градишци и Добоју по двије дјевојчице и дјечак, Зворнику и Невесињу по двије дјевојчице, у Фочи дјевојчица и дјечак, а у Приједору и Источном Сарајеву по једна дјевојчица.






















