Насловна Најновије У Српској рођене 32 бебе

У Српској рођене 32 бебе

110
0

У Републици Српској у протекла 24 часа, рођене су 32 бебе, од којих 22 дјевојчице и 10 дјечака, речено је Срни у породилиштима.

Највише беба рођено је у Бањалуци – 11, затим у Бијељини четири, Требињу, Градишци и Добоју по три, Зворнику, Фочи, Невесињу по двије, Приједору, Источном Сарајеву по једна беба.

У Бањалуци је рођено шест дјевојчица и пет дјечака, Бијељини три дјевојчице и дјечак, Требињу, Градишци и Добоју по двије дјевојчице и дјечак, Зворнику и Невесињу по двије дјевојчице, у Фочи дјевојчица и дјечак, а у Приједору и Источном Сарајеву по једна дјевојчица.

ИЗВОРСрна, Фото илустрација
Претходни текстДанас сунчано, температура до 34 степена
Сљедећи текстМУП Републике Српске: Од данас веће казне за возаче