У Републици Српској у протекла 24 часа, рођено је 17 беба, девет дјевојчица и осам дјечака, речено је Срни у породилиштима.
У Бањалуци је рођено девет беба, у Бијељини три, у Добоју и Зворнику по двије и Источном Сарајеву једна беба.
У породилишту у Бањалуци је рођено пет дјевојчица и четири дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и дјечак, у Добоју двије дјевојчице, у Зворнику два дјечака и у Источном Сарајеву један.
Порода није било у болницама у Приједору, Фочи, Требињу, Невесињу и Градишци.























