Насловна Најновије У Српској рођено још 17 беба

У Српској рођено још 17 беба

69
0

У Републици Српској у протекла 24 часа, рођено је 17 беба, девет дјевојчица и осам дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Бањалуци је рођено девет беба, у Бијељини три, у Добоју и Зворнику по двије и Источном Сарајеву једна беба.

У породилишту у Бањалуци је рођено пет дјевојчица и четири дјечака, у Бијељини двије дјевојчице и дјечак, у Добоју двије дјевојчице, у Зворнику два дјечака и у Источном Сарајеву један.

Порода није било у болницама у Приједору, Фочи, Требињу, Невесињу и Градишци.

ИЗВОРСрна, Фото илустрација
Претходни текстСлабији земљотрес у близини Билеће
Сљедећи текстИсточно Ново Сарајево: Потписивање 113 уговора за енергетску ефикасност