У Републици Српској у протекла 24 часа, рођено је 17 беба – 10 дјевојчица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.
У Добоју, Приједору и Фочи рођене су по три бебе, у Градишци и Бањалуци по двије, те у Зворнику, Бијељини, Требињу и Источном Сарајеву по једна беба.
У добојском породилишту рођени су дјевојчица и два дјечака, у Приједору и Фочи по три дјевојчице, у Градишци двије дјевојчице, у Бањалуци два дјечака, у Требињу дјевојчица, а у Зворнику, Бијељини и Источном Сарајеву по један дјечак.
У протекла 24 часа порођаја није било у Невесињу.























