Насловна Вијести Сервисне информације У Српској рођено 17 беба

У Српској рођено 17 беба

72
0

У Републици Српској у протекла 24 часа, рођено је 17 беба – 10 дјевојчица и седам дјечака, речено је Срни у породилиштима.

У Добоју, Приједору и Фочи рођене су по три бебе, у Градишци и Бањалуци по двије, те у Зворнику, Бијељини, Требињу и Источном Сарајеву по једна беба.

У добојском породилишту рођени су дјевојчица и два дјечака, у Приједору и Фочи по три дјевојчице, у Градишци двије дјевојчице, у Бањалуци два дјечака, у Требињу дјевојчица, а у Зворнику, Бијељини и Источном Сарајеву по један дјечак.

У протекла 24 часа порођаја није било у Невесињу.

ИЗВОРСрна, Фото: илустрација
Претходни текстВруће и спарно вријеме, поподне могући локални пљускови
Сљедећи текстСједница Управног одбора УИО БиХ